Kosmiczne Ferie

Warsztaty Montessori i dobra zabawa dla Twojego Dziecka

Codziennie od 13 do 17 stycznia, godz. 9:00 – 16.00

Szkoła z Wyboru i Bajkowe Pięterko zapraszają na Kosmiczne Ferie
Czeka na was Kosmiczny świat planet, gwiazd, galaktyk, etc. Polecimy rakietą w Kosmos w poszukiwaniu innych cywilizacji. Dowiemy się m.in. jak daleko Ziemia leży od słońca, zbudujemy kosmiczny statek i zaprogramujemy robota.

Nie wierzycie?
Przybądźcie, a przekonacie się, jak zabawa w połączeniu z nauką sprawi, że Twoje Dziecko nie będzie nudzić się w Ferie. Proponujemy codzienne warsztaty artystyczne, techniczne, matematyczne i fizyczne. Naukę z pomocami Montessori i świetną zabawę, także w salce zabaw.

CO NAS WYRÓŻNIA?
Zajęcia prowadzone są w duchu NVC (Porozumienia bez przemocy), w nurcie naturalnej edukacji, podążającej za procesem grupy i potrzebami każdego dziecka. Zajęcia poprowadzą edukatorzy, pedagodzy, artyści i animatorzy.

PLAN TYGODNIA:
Poniedziałek: Wielka opowieść o Kosmosie: eksperymenty, animacje i pakiet wiedzy naukowej na temat powstania wszechświata,
Wtorek: Dźwięki w kosmosie: zajęcia z instrumentami, poznanie rytmu kosmicznego, zajęcia umuzykalniające,
Środa: Logiczny wszechświat: matematyczne zabawy z pomocami Montessori, gry i zabawy z liczbami,
Czwartek: Robotyka: wprowadzenie do korzystania z wysokich technologii, programowanie robota edukacyjnego, ćwiczenia skupienia uwagi
Piątek: Plastyka w Kosmosie: różnorodne techniki plastyczne, budowanie makiety kosmicznej.

POSIŁKI:
Codziennie zapewniamy obiad i podwieczorek. Na śniadanie prosimy o zaopatrzenie dzieci w śniadaniówki. W rytmie każdego dnia odbędą się zajęcia tematyczne (naukowe i artystyczne), animacje, gry i zabawy także w salce zabaw. W ramach zajęć zapewniamy niezbędne materiały do prac naukowych i plastycznych.
Szczegółowy plan dnia zostanie przystosowany do potrzeb dzieci.

KOSZTY:
Dla dzieci od 5 lat wzwyż. Ilość miejsc ograniczona.
Koszt za 1 dzień 100 zł w pakiecie za 5 dni opłata dzienna 90zł /os.

ZAPISY:
szkolazwyboru@gmail.com