Tematy Urodzin

Do wyboru:

1. Urodziny KREATYWNE
Wyczarować własne dzieło to wielka SZTUKA, którą właśnie zajmiemy się podczas kreatywnych i twórczych działań z jubilatem oraz jego gośćmi. Rękodzieło, malarstwo, ornamentyka, artystyczne animacje w pełni zaspokoją każdą małą Artystyczną Duszę. Podczas tych urodzin powstaje wiele pięknych prac, które można zabrać ze sobą do domu. Dzieci zdobią własnoręcznie wykonane przedmioty i pudełka na swoje najważniejsze skarby, szyją maskotki, uczą się wyplatać makaki, malują obrazy, itp.

2. Urodziny TEMATYCZNE
Wśród wielu baśni i opowieści, ulubionych bajek mieści się wiele wątków. Zapraszamy do wspaniałej przygody i zabawy z animatorką, która wyczaruje w naszej przestrzeni bajkowy świat. Przygotujemy zabawy w dowolnie wybranym temacie,np: Piraci i skarby, W Krainie Lodu, Pokaz mody, Świat motoryzacji, Zaginiony świat dinozaurów, W indiańskim Tipi, Czarodzieje i wróżki, Świat kucyków i jednorożców, Kosmiczne urodziny.

3. Urodziny z  ROBOTAMI LEGO
Niezapomniane urodzinki ze współpracą z Bricks4Kidz®-  dla Twojego dziecka to nie tylko zabawa, ale również kreatywne ćwiczenia z wykorzystywaniem klocków Lego. Ogromna baza tematów i modeli do budowania, dostosowana do wieku dzieci i ich zainteresowań. Każde dziecko oprócz wspaniałej zabawy otrzyma specjalny upominek.

4. Urodzinowy TRENING MAŁEGO SKAUTA
Podstawy Sztuki Przetrwania na terenie Bajkowego Pięterka. Na początek Dzieciaki dowiedzą się jak poprawnie przygotować ekwipunek do wyprawy, co powinno znaleźć się w niezbędnej apteczce i jakie czynności należy wykonać zanim wyruszy się w teren. Następnie za pomocą mapy będą odkrywać kolejne wskazówki zabawy i poznawać tajniki Survivalu.

5. Urodziny EKSPERYMENTALNE
Poznajemy świat nauki przez zabawę!  Jeżeli Twoje Dziecko interesuje otaczający go świat i prawa nim rządzące.  Jeśli uwielbia eksperymentować i samodzielnie wykonywać naukowe doświadczenia- te urodziny będą spełnieniem jego marzeń. Podczas zabawy, Jubilat wraz ze swoimi gośćmi, będzie miał okazję wykonać ekscytujące doświadczenia i zrozumieć mechanizmy, które działają w świecie natury. Dzieci będą mogły m.in. zbudować mini wulkany, dowiedzieć się, jak działa łódź podwodna, wytworzyć mgłę w butelce, zdjąć obrus, nie przestawiając naczyń na stole, przekonać się, że woda nie musi mieć 100 st. C, by wrzeć, itd… A wszystko to pod czujnym okiem animatorów w pełni bezpieczne i bardzo inspirująco.

6. Urodzinowe DZIECIĘCE ecoSPA
Pachnąca zabawa, która pozwoli poznać tajniki naturalnych sposobów na tworzenie ekologicznych kosmetyków dla każdego. Dzieci nauczą się m.in. jak zrobić musujące kule do kąpieli, przygotować maseczki z naturalnych glinek, ukręcić własny krem, orzeźwiający hydrolat, czy aromatyczny peeling. Urodzinowa przestrzeń zamieni się w eco-salon kosmetyczny. Oferujemy wspólne wytwarzanie rewelacyjnych i naturalnych kosmetyków, które po zabawie dzieci zabiorą do swoich domów.

7. Urodzinowe PIŻAMA PARTY
Ukochana poduszeczka i domowa piżamka to rewelacyjny zestaw na wieczorne świętowanie urodzin z przyjaciółmi. Impreza rozpoczyna się o 19.00 wspólną zabawą tematyczną lub pracą warsztatową, następnie zapraszamy Dzieciaki na tradycyjne Piżama Party z kalamburami, quizami, zabawami. Przyjęcie kończy się wspólnym oglądaniem bajeczki z popcornem, oraz myciem zębów. Przygotowane dzieci rodzice zabierają prosto do łóżeczek,ponieważ po urodzinach dzieciaki gotowe są do spania 🙂  Prosimy o przyniesienie ulubionego kocyka, misia lub poduszeczki, piżamy, szczoteczki do zębów oraz ręcznika.