STOWARZYSZENIE

Stowarzyszenie “Z Wyboru” powstało w 2018 roku z zamiłowania do edukacji, która pozwala ludziom w każdym wieku lepiej poznać siebie i przyczynia się do ich wewnętrznego rozwoju, a także buduje i wzmacnia w ludziach (a zwłaszcza w dzieciach) autentyczną więź z przyrodą, regionem oraz rodzimą kulturą i sztuką.

Stowarzyszenie z Wyboru postanowiło stworzyć Szkołę z Wyboru, która będzie odpowiedzią na potrzeby Rodzin z edukacji domowej, jak i Rodziców, którzy poszukują dodatkowych form rozwoju dla siebie i swoich dzieci w oparciu o zasady pedagogiki alternatywnej.

Jesteśmy nowym stowarzyszeniem, którego członkowie od wielu lat udzielają się w różnorodnych inicjatywach oraz projektach społecznych: szkoleniowych, artystycznych i rozwojowych.
Wszyscy uczestnicy projektu mają doświadczenie w działaniach w sferze społecznej, kulturalnej i edukacyjnej. Wszyscy jesteśmy też rodzicami, którzy chcą mieć wybór formy edukacji i rozwoju swoich dzieci.

Z uwagi na doświadczenie w wieloletniej pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi możemy stwierdzić, iż zapotrzebowanie na szkołę, która będzie oparta na harmonijnym rozwoju człowieka oraz jego życiowych kompetencjach jest ogromna.

Stowarzyszenie z Wyboru
ul. Władysława Broniewskiego 23
44-217 Rybnik

Zadzwoń: 515 92 55 77
szkolazwyboru@gmail.com

NIP: 6423213752
REGON: 381516033
KRS: 0000751704