Dla Dorosłych

Zapraszamy Dorosłych do skorzystania z naszej oferty popołudniowych aktywności bliskich naturze!

Slow ART Club Jeśli pragniesz doświadczyć siebie w zatrzymaniu, w ciszy, koncentracji? W otwartości na nową jakość bez internetu, telefonu i pędzącego świata? Zapraszam Cię do udziału w spotkaniu wokół Kaligrafii w arteterapeutycznym podejściu.
Kiedy: Raz w miesiącu, w ostatni piątek miesiąca po 2 h 17:00 – 19:00Terminy: 30 IX, 28 X, 25 XI, …


Trening relaksacyjny Zapraszamy na łagodny trening oparty na wielu metodach aktywności ruchowej, o różnorodnym charakterze i stopniu intensywności. Ćwiczenia te wspierają w osiągnięciu dobrego zdrowia, poprawie kondycji ciała oraz wprowadzają stan relaksu poprzez złagodzenie napięć fizjologicznych i psychiczno-emocjonalnych.
Zajęcia odbywają się regularnie w każdy Wtorek od 18:00 do 19:30


Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet
Kierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość, a jej głównym założeniem jest to, że mocą kobiety jest piękno siła i energia, którą emanuje!
Gimnastykę słowiańską możemy traktować jako proste i efektywne ćwiczenia fizyczne lub możemy podejść do niej jako do praktyki wspomagającej nasz rozwój osobisty i duchowy.
W każdy czwartek od 15:30 – 17:00


Muzykoterapia Głosem  Realizujemy Sesje relaksacyjne grupowe i indywidualne, wspierające w odreagowaniu stresu i uwolnieniu niewypowiedzianych emocji, jednocześnie pogłębiające sprawność oddechu i mowy w różnych odsłonach warsztatowych, więcej na www.muzykoterapiaglosem.pl