Dzień otwarty w Szkole z Wyboru

Rozpoczynamy rekrutację do Szkoły z Wyboru!

Nasza społeczność się rozrasta.
Mamy kilka wolnych miejsc dla nowych dzieci.

Już 4 kwietnia od godziny 11:00 zapraszamy Was do zapoznania się z rytmem Szkoły z Wyboru, poznania naszych edukatorów oraz porozmawiania z nimi.

Opowiemy Wam o tym, jaka jest nasza szkoła, jak wygląda nauka w nurcie podążania za potrzebami dziecka, z jednoczesnym dbaniem o jego harmonijny rozwój.
Dni otwarte to też idealna okazja do zadawania pytań, mówienia o wątpliwościach, które rodzą się w momencie pojawienia się wizji dziecka w edukacji bliskiej naturze. 🌳🌲🌳

Zapraszamy każdego, kto rozważa naturalną edukację dla swojego dziecka, a ponadto każdego dla kogo ważne jest indywidualne podejście w edukacji oraz rozwój wyjątkowego potencjału jego dziecka.

Spotkajmy się!
Szkoła z Wyboru zaprasza!

Z przyczyn organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojego udziału na maila: szkolazwyboru@gmail.com