Gimnastyka Kobiecości

Na „Gimnastykę KOBIECOŚCI” zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą zadbać o swoje zdrowie, podążając za słowami „Mocą kobiety jest piękno, siła i energia, którą emanuje!” W cyklu wspierających ćwiczeń zadbamy o zdrowie, sprawność i atrakcyjność.

Ćwiczenia zawarte w „Gimnastyce KOBIECOŚCI” wywodzą się z tradycji dawnych kultur, które dotarły do nas zza wschodniej granicy, gdzie przetrwały przekazywane przez kobiety z pokolenia na pokolenie – jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Jest to system ćwiczeń przeznaczony wyłącznie dla kobiet, z uwagi na to, że wpływają one w określony sposób na żeński układ hormonalny.

Gimnastykę kobiecości możemy traktować jako proste i efektywne ćwiczenia fizyczne lub możemy podejść do niej jako do praktyki wspomagającej nasz rozwój osobisty na wielu poziomach.

Termin: 21 marca 2024r. g. 18:00 – 20:00

Inwestycja: 45 zł/os.
Spotkanie obejmuje pakiet ćwiczeń kobiecych oraz relaksacja przy herbacie.

ZAPISY: SMS 608 449 985

Prowadząca: Ewa Zimoń – nauczycielka jogi klasycznej i gimnastyki dla kobiet oraz edukatorka w naturalnym nurcie i metodzie Montessori. Absolwentka Rekreacji ruchowej i turystyki na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia w Żywcu, a także kursu instruktora ze specjalnością HATHA JOGI w Częstochowie oraz Gimnastyki słowiańskiej w tradycji białoruskiej. Praktyka ćwiczeń z własnym ciałem i umysłem pozwala jej prowadzić i tworzyć własne unikatowe zajęcia i warsztaty dla osób chętnych i poszukujących odkrywania siebie na nowo. Fascynuje się naturoterapią i relaksacją, muzyką, filozofią, tradycją i kulturą słowiańską.

Więcej informacji pod nr tel.: 608 449 985