Breakin’ streching i żonglerka

Zapraszamy rodziców z dziećmi od 4 do 6 lat na spotkanie organizacyjne dotyczące zajęć ruchowo-rozwojowych prowadzonych przez świetnego BBoya – Dawida Mokrzyckiego.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o informację o przybyciu na spotkanie: 721 837 212
dawid.mokrzycki18@gmail.com
Termin: 4 października, środa, g.16:30
Miejsce: Szkoła z Wyboru, Broniewskiego 23, Rybnik

Na zajęciach „Breakin’ streching i żonglerka” ćwiczymy pod okiem wyjątkowego tancerza niczym mistrzowie Shaolin i rozwijamy różne strefy ciała (ręce, nogi, wzrok i słuch), czyli motorykę małą i dużą. Poprzez zabawę, żonglowanie i, rytmikę oraz różne ciekawe i niestworzone jeszcze figury, poszerzamy sprawność i świadomość. Zajęcia wspierają odkrywanie ukrytych w ciele umiejętności, a także inspirują do podejmowania nowych wyzwań.

Terminy: Zajęcia odbywają się regularnie w Środy
Koszt: 35 zł/ 45 min zajęcia w karnecie
40 zł za jeden trening
Zapisy: Zgłoszenie SMS’em 721837212, podając imię i nazwisko oraz termin i miejsce zajęć.

Prowadzący:
BBoy SoulCreeme_Rock, czyli Dawid Mokrzycki – instruktor tańca oraz zajęć ruchowych z wieloletnim doświadczeniem, masażysta, opiekun dzieci oraz osoby z niepełnosprawnością. Jego największą pasją jest muzyka, ruch i ludzie. Od ponad 10-ciu lat inspiruje innych w tańcu, nie tylko jako instruktor. Lubi poruszać się i odkrywać nowe rzeczy oraz miejsca. Wierny holistycznej wizji, zarówno kiedy prowadzi sesje, jak i naucza warsztatowo.