Trening relaksacyjny dla Kobiet

Zapraszamy Kobiety na łagodny trening oparty na wielu metodach aktywności ruchowej, o różnorodnym charakterze i stopniu intensywności. Ćwiczenia te wspierają w osiągnięciu dobrego zdrowia, poprawie kondycji ciała oraz wprowadzają stan relaksu poprzez złagodzenie napięć fizjologicznych i psychiczno-emocjonalnych.

Dla kogo:
Trening przeznaczony jest dla każdego niezależnie od zaawansowania w osobistej pracy z ciałem, czy wieku.

Praktyka:
W trakcie godzinnej sesji ćwiczeń korzystamy z różnym form aktywności, które różnią się między sobą oddziaływaniem na organizm, sposobem wykonania i prezencją, m.in.: ćwiczenia różnych partii mięśni ciała, polecane zwłaszcza osobom prowadzącym siedzący tryb życia, stretching bierny lub aktywny, trening autogenny Schultza, trening Jacobsona, ćwiczenia oddechowe, relaksacja i odpoczynek.

Efekty:
Trening relaksacyjny niesie pomoc wszystkim tym, którzy są narażeni na długotrwały stres, redukując jego skutki i wspomagając prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Jest to świetna metoda wyciszająca organizm, wskazana szczególnie dla osób, które na co dzień zmagają się z presją otoczenia, czy przebodźcowaniem. Ćwiczenia wspomagają również układ krwionośny, normalizując rytm serca i regulując krążenie krwi, pozwalają także na redukcję zbytniego napięcia mięśni, poprawę jakości snu, eliminację zmęczenia, zmniejszenie częstotliwości bólów głowy, jednym słowem pozwalają na głęboką relaksację.

Zajęcia odbywają się regularnie w każdy Wtorek od 18:00 do 19:30
w Szkole z Wyboru w Rybniku, ul. Broniewskiego 23 /Pawilon Wandy Ip./

Zajęcia odbywają się regularnie we Wtorki od 18:00 do 19:30
Miejsce: Szkoła z Wyboru, ul. Broniewskiego 23 RYBNIK /Pawilon Wandy Ip./
Inwestycja: 35 zł za jeden trening
Zapisy: Zgłoszenie SMS’em 608 449 985, podając imię i nazwisko oraz termin zajęć.

Organizacja:
Ćwiczymy w wygodnym stroju, bez butów. Zabierz ze sobą koc, karimaty są na miejscu, jednak jeśli wolisz swoją, zabierz.

Szerszych informacji udziela prowadząca: 608 449 985

Prowadząca: Ewa Zimoń – gimnastyczka, nauczycielka jogi klasycznej i gimnastyki słowiańskiej, prowadząca treningi grupowe i indywidualne.
Absolwentka Rekreacji Ruchowej i Turystyki na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia w Żywcu oraz kursu instruktora ze specjalnością HATHA JOGI w Polskim Towarzystwie Trzeźwienia Kultury Fizycznej w Częstochowie.  Ewa od czternastu lat zajmuje się gimnastyką, jednocześnie pracują z własnym ciałem i umysłem, co pozwala jej tworzyć własne unikatowe ćwiczenia i warsztaty dla osób poszukujących siebie na nowo. Fascynuje ją odkrywanie możliwości własnego ciała w treningu i relaksacji, pasjonuje naturoterapia, muzyka, filozofia, tradycja i kultura słowiańska, a także życie zgodne z Naturą.