Slow ART Club

Zapraszamy dorosłych i młodzież.

Pragniesz doświadczyć siebie w zatrzymaniu, w ciszy, koncentracji?
W otwartości na nową jakość bez internetu, telefonu i pędzącego świata?
Zapraszam Cię do udziału w spotkaniu wokół Kaligrafii w arteterapeutycznym podejściu.

Kiedy: Raz w miesiącu, w ostatni piątek miesiąca po 2 h 17:00 – 19:00
Terminy: 30 IX, 28 X, 25 XI, …
Szkoła z Wyboru i Bajkowe Pięterko ul. Broniewskiego 23 w Rybniku
 
Spotkania “Slow ART Club” – wokół Kaligrafii to nie pisanie na ocenę czy nauka pisania, a przestrzeń sprzyjająca wspólnemu odkrywaniu siebie w działaniu, wzajemnej inspiracji i byciu razem.
Kaligrafia nie jest tylko sztuką pięknego i starannego pisania. Jest działaniem twórczym i wzbudzającym kreatywność. Sprzyja uważności i relaksacji. Ukazuje osobowość, naturalnie definiuje charakter, integruje ze sobą i światem. Kaligrafia jest zdecydowanie sztuką, czyli twórczością w duchu Slow.
Spotkania odbywają się cyklicznie, a każdemu z nich towarzyszą różnorodne formy kreacji, wypływające z uważności w tworzeniu, m.in. filcowanie czy tkanie, w zależności od inwencji twórczej uczestników.

Koszt: 65 zł
W cenie materiały: papier, tusze, stalówki, pisaki, itp. oraz dobra herbata
Zapisy: szkolazwyboru@gmail.com, podając Imię i Nazwisko oraz nr tel., w tytule Slow Art Club
Szczegóły u prowadzącej: 600 824 501

Agata Górny – twórczyni przestrzeni kreatywnych działań dla dzieci i dorosłych. Pasjonatka szeroko pojętej pedagogiki alternatywnej (m.in. Montessori i Waldorfskiej) oraz arteterapii i idei Porozumienia Bez przemocy Marshalla Rosenberga. Właścicielka Bajkowego Pięterka – niepublicznego punktu przedszkolnego w Rybniku oraz współzałożycielka Szkoły w Wyboru. Uwielbia relaksować się w naturze, jej pasją jest tworzenie z wełny i malarstwo.