Muzykowanie na dywanie – Muzykoterapia

Zapraszamy na grupowe zajęcia dla dzieci raz w miesiącu w sobotę. Zapraszamy kameralne grupy minimum 5 dzieci z opiekunami.

W ramach spotkania muzykoterapia głosem, orkiestra muzykoterapeutyczna, masaż dźwiękiem, doświadczenie emocji w dźwiękach, wspólnota w śpiewie, głęboka refleksja przynosząca przepracowanie ważnych tematów dziecięcych i rodzicielskich.
Dla Maluszków: kołysanki, śpiewanki, wierszowanki, sposoby na wyciszenie i głęboki relaks dla dzieci i opiekunów,
Dla Przedszkolaków: wspólne tworzenie bajki, zabawy rytmiczne, improwizacje bajkoterapeutyczne oraz wyrażanie emocji w dźwiękach.

Muzykoterapia Głosem niesie ze sobą moc wyjątkowych wrażeń muzycznych i korzyści zdrowotnych, które wspierają rozwój każdego człowieka. Dzięki wibracji własnego głosu i dźwięków pochodzących z instrumentów etnicznych, w atmosferze odprężenia uwalniamy ciało z napięć, z stresów, nadmiarów i niewyrażonych emocji. Naturalny głos wpływa korzystnie na całe ciało i umysł, wspiera układ fizyczny, psychiczny i emocjonalny.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w Soboty:

  • Maluszki od 9:30 do 10:30: od 3 m-ca życia do 3 lat z opiekunami
  • Przedszkolaki od 11:00 do 12:00: w wieku od 4 do 6 lat
  • Zajęcia indywidualne: w umówionym terminie

TERMINY : po zebraniu grupy.
Koszt zajęć w grupie (min 5 dzieci z opiekunami):  80 zł/ dziecko z 1 opiekunem /60 min
Muzykoterapia indywidualna: 90 zł /45 min

Mariola Rodzik-Ziemiańska – muzykoterapeutka głosem, trenerka rozwoju osobistego i aktorka pieśni, prowadzi autorskie warsztaty “Muzykoterapia Głosem” pod szyldem „Szałasu Rozwoju”;  wokalistka  formacji „Zawiało” i „Projektu MRZenie”; założycielka „Portu Sztuki”; starsza specjalistka ds. artystycznych i edukacji kulturowej, w tym koordynatorka działań artystycznych oraz prowadząca Silnik Poezji, Galerię pod Oknem i Teatr Korzeni w Domu Kultury w Rybniku-Boguszowicach. Wiceprezes Stowarzyszenia z Wyboru / Szkoły z Wyboru promujących innowacyjną edukację.

Wykształcenie:

  • certyfikowany Terapeuta Metody Muzykoterapii Integralnej – ASTO we Wrocławiu,
  • certyfikowany Trener Zrównoważonego Rozwoju EQF 5 – Szkoła Trenerów MERITUM,
  • Aktorka Pieśni – Kurs Ziemia-Pieśń w Instytucie im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu,
  • mgr inż. Geoinżynierii – Politechnika Wrocławska, Wydział Górnictwa i Geologii.
  • Kursy i warsztaty, m.in. pracy z ciałem, psychologiczne, aktorskie i wokalne z zakresu śpiewu klasycznego, jazzowego, gospel oraz śpiewu archaicznego.

Więcej informacji pod nr tel.: 503 070 813
Muzykoterapia Głosem
Szałas Rozwoju