ZAJĘCIA pozaszkolne

Kreatywne Zajęcia Stałe ze Szkołą z Wyboru w Bajkowym Pięterku.
Zapraszamy do skorzystania z oferty zajęć stałych dla Dzieci.

Prowadzimy zajęcia dodatkowe / pozalekcyjne w nurcie naturalnej edukacji w oparciu o autorskie metody. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny od września 2019 do czerwca 2020.

Zajęcia artystyczne i techniczne:

ARTYSTYCZNA PRZYGODA wiek od 4 do 9 lat

Wyjątkowe zdolności naszych dzieci i niespożyte pokłady energii potrzebują różnorodnych inspiracji i możliwości rozwoju. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was pełen wachlarz sztuki: Malarstwo, Rękodzieło, Teatr i Muzyka, a także zabawy animacyjne, ruchowe, i edukacyjne, które wspierać będą Twoje Dziecko w rozbudzaniu artystycznych pasji. Zajęcia “Artystyczna przygoda” wspierać będą w rozwoju artystyczno-manualno-ruchowym dzięki różnorodności zajęć przeplatających się różnorodnych technik sztuki.

Zajęcia trwają 60 min + godzina w Salce zabaw GRATIS!
Spotkania odbywają się w każdą Środę od 16:00 do 18:00
Koszt: 100 zł/mc
Koszt rocznego kursu wynosi: 1000zł (można płacić w dwóch lub czterech ratach)
Opłaty:
Płatności ustalane są za roczny kurs, z możliwością płatności w dwóch lub czterech ratach do 15 dnia wyznaczonego miesiąca (do 15 września, listopada, lutego i kwietnia).
Opłat dokonujemy przelewem lub w gotówką
Wykonując przelew należy wpisać:
– imię i nazwisko dziecka
– tytuł zajęć (Artystyczna przygoda)
– kolejny nr raty (Rata I, etc.)

BUDUJĘ I WIEM  z Lego® Classic  wiek od 5 do 7 lat

Dla dzieci nasze zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Na zajęciach przekazujemy interesującą wiedzę na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje. Warsztaty prowadzimy w formie projektów tematycznych, składających się zazwyczaj z 6 zajęć. Posiadamy 8 projektów tematycznych dotykających takich zagadnień jak: sławne obiekty architektoniczne świata, znane budowle inżynierskie, świat energii, wynalazki, świat zwierząt, lunapark, wolność & pokój.

Zajęcia trwają 60 min.
Zajęcia odbywają się w każdy Wtorek od 16:00 do 17:00
Opłaty:
Koszt: 100zł/m-c
Koszt rocznego kursu wynosi: 1000zł (można płacić w dwóch, czterech lub miesięcznych ratach) przelewem na konto

Więcej informacji pod nr tel.: 515 92 55 77