Wakacyjny OGRÓD 2020 – bezpłatne warsztaty dla Dzieci

Warsztaty matematyczno-przyrodnicze ze Szkołą z Wyboru

W każdy Czwartek w lipcu i sierpniu zapraszamy do wspólnego budowania małego ogródka oraz kreatywne zajęcia matematyczne m.in. ćwiczenia pamięci, planowania strategii i nauki ogrodnictwa.
Zapraszamy dzieci w wieku 6 – 11 lat, a także opiekunów.

Terminy:
Czwartki od 14:00 do 17:00
Od 2 lipca do 27 sierpnia
29 sierpnia FINAŁOWY PIKNIK

Czeka was świetna zabawa w terenie i nie tylko w cyklu 10-ciu popołudniowych spotkań.
Razem stworzymy ogródek społeczny, bawiąc się i rozwijając logiczne myślenie podczas zajęć w nurcie Montessori.

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w kalosze i kurtki przeciwdeszczowe, bidony na wodę i suchy prowiant.
Kochani Opiekunowie jeśli pragniecie z nami uczestniczyć w projekcie zapraszamy serdecznie!

WARSZTATY BEZPŁATNE!
Obowiązują zapisy:
Szkoła z Wyboru
ul. W.Broniewskiego 23, Rybnik
e-mail: szkolazwyboru@gmail.com

Partnerzy Projektu: Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowiny Bushkraftowy.pl, Mayazz.pl, Bajkowepieterko.pl, Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku

Projekt dofinansowano ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich