Wakacyjne warsztaty ze Szkołą z Wyboru 2023 – „Dziennik Młodego Przyrodnika”

Zapraszamy Dzieci w wieku 6 – 12 lat

Przyroda to takie wyjątkowe miejsce, w którym każdy niezależnie od wieku odpoczywa, relaksuje się, ale także z przyjemnością bawi i zbiera nowe doświadczenia. Dlatego Szkoła z Wyboru od lat zaprasza dzieci na coraz to ciekawsze zabawy na łonie natury, niezależnie od pogody.

Tym razem szykujemy dla was ogrom przygód z „Dziennikiem Młodego Przyrodnika”, w którym codziennie zapiszemy ważne wieści o przyrodzie, zbierając jak do zielnika rośliny o wyjątkowych właściwościach, które rosną obok nas.
Dzieciaki! Czeka Was wyjątkowa przygoda! Leśne eskapady pod czujnym okiem animatorów, edukatorów i przewodników Szkoły z Wyboru. Wspólnie ruszymy w wakacyjną przygodę po nowe doświadczenia, by dokumentować świat przyrody.

Polecamy dla Twojego Dziecka zabawę blisko natury, gdzie spędzi czas w kreatywny, twórczy i rozwojowy sposób. Edukacja o roślinach i ich właściwościach to codzienna ekscytująca przygoda!

W programie:
– prowadzenie Dziennika Młodego Przyrodnika
– edukacyjne zajęcia metodą Montessori
– treningowe zajęcia rozwojowe
– przyrodnicze i survivalowe warsztaty
– kreatywna sztuka z naturalnych materiałów
– gry i zabawy na wolnym powietrzu w każdą pogodę

Terminy do wyboru:
21 – 25 SIERPNIA

Koszt: 130 zł – jeden dzień
Pakiet tygodniowy: 560 zł (112 zł dzień)
Zarezerwuj miejsce na cały tydzień lub dłużej!
W cenie warsztaty i animacje, opieka dzienna i zdrowe posiłki (obiady), śniadaniówki we własnym zakresie.

Zapraszamy do zapisów:e-mail: szkolazwyboru@gmail.com

Organizacja:
Wyjście w teren od 9:00. Odbiór Dzieci między 14:00 – 15:00

Miejsce zbiórki: Szkoła z Wyboru & Bajkowe Pięterko
ul. W.Broniewskiego 23, Rybnik

Prosimy o zaopatrzenie dzieci w bidony na wodę i suchy prowiant (bez słodyczy) oraz kurtki przeciwdeszczowe, kalosze, ubranie na zmianę i środki przeciw komarom.