W naszej szkole nabór trwa cały rok!

Naszą misją jest rozwijanie takiej edukacji, która pozwala ludziom w każdym wieku spełniać swoje pasje i przyczynia się do osobistego rozwoju, a także buduje i wzmacnia w ludziach, a zwłaszcza w dzieciach autentyczną więź z przyrodą, kulturą i nauką.

Rekrutacja do Szkoła z Wyboru trwa cały rok.
Zapraszamy!

Nasza Szkoła z Wyboru działa 4 rok. Z powodzeniem realizujemy podstawę programową, podążając za indywidulanymi potrzebami uczestników naszych zajęć, zarówno małych jak i dużych. Obok nauki istotnymi elementami są u nas kompetencje społeczne i wspieranie pasji każdego z nas, dlatego tak ważna jest arteterapia, muzykoterapia, rozwój ruchowy, intelektualny i emocjonalny oraz wsparcie psychologiczne naszych podopiecznych.
W bezpiecznych warunkach uczymy się jak żyć, jak radzić sobie z trudniącymi i jak przeżywać wyjątkowe chwile.

Zapraszamy Was do zapoznania się z rytmem Szkoły z Wyboru, poznania naszych edukatorów oraz porozmawiania z nimi.

Opowiemy Wam o tym, jaka jest nasza szkoła, jak wygląda nauka w nurcie podążania za potrzebami dziecka, z jednoczesnym dbaniem o jego harmonijny rozwój.
Spotkanie z nami to idealna okazja do zadawania pytań, mówienia o wątpliwościach, które rodzą się w momencie pojawienia się wizji dziecka w edukacji bliskiej naturze.

Zapraszamy każdego, kto rozważa naturalną edukację dla swojego dziecka, a ponadto każdego dla kogo ważne jest indywidualne podejście w edukacji oraz rozwój wyjątkowego potencjału jego dziecka.

Spotkajmy się!
Szkoła z Wyboru zaprasza!

Prosimy o zgłaszanie swojego udziału na maila: szkolazwyboru@gmail.com