Trwa NABÓR

Od września 2019 ruszyła nasza Szkoła z Wyboru.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców, którzy pragną dla swoich dzieci indywidualnego podejścia w edukacji, kontaktu z naturą, możliwości rozwoju wyjątkowego potencjału Swoich Pociech.

Wszystkich, którzy chcą nas poznać i dowiedzieć się więcej na temat inicjatywy Szkoły z Wyboru zapraszamy do kontaktu 515 92 55 77,
po wcześniejszym umówieniu się zapraszamy serdecznie
na ul. Władysława Broniewskiego 23 w Rybniku
(pawilon Wandy, Ip.)

Szukasz wyjątkowej oferty edukacyjnej dla swojego Dziecka?
Szkoła z Wyboru oferuje naukę w innowacyjnym podejściu, w kameralnej grupie dzieci, wspierającą naturalny potencjał każdego dziecka.
Poleć nas swoim znajomym z dziećmi w wieku szkolnym!
Nabór do naszej szkoły trwa przez cały rok!

W wolnościowym podejściu zapewniamy wsparcie dla dzieci zapisanych do tzw. edukacji domowej by mogły spotykać się w przyjaznych warunkach, gdzie swobodnie rozwijając mogą swoje zdolności, jednocześnie przygotowując się do zaliczenia obowiązującej podstawy programowej.

Zapraszamy!