Kreatywny Maluch – spotkania dla Mam z dziećmi

Zapraszamy opiekunów z maluchami w wieku 2-4 latka raz w miesiacu w sobotnie do południe.

Kreatywne zajęcia plastyczne, ruchowe a także z pomocami Montessori wspierające w naturalnym rozwoju dzieci, wzbudzające samodzielną potrzebę rozwoju.

Spotkaniom przyświeca myśl Janusza Korczaka „Dziecko ma prawo być sobą. Ma prawo do popełniania błędów. Ma prawo do posiadania własnego zdania. Ma prawo do szacunku.
Nie ma dzieci – są ludzie.” 

Zajęcia prowadzą edukatorki Szkoły z Wyboru, które tworzą wyjątkowo bezpieczną atmosferę spotkania i zabawy dla dzieci i ich opiekunów.
Podczas zajęć poznacie typowe pomoce Montessori takie jak różowa wieża, czy kolorowe walce, ale również wspólnie stworzymy miejsce zabaw sensorycznych, pozwalających naszym pociechom poznawać swoje ciało, swoje granice oraz przestrzeń wokół nich.
Dla rodziców i opiekunów maluchów to idealna przestrzeń na wymianę doświadczeń, dzielenie się inspiracjami i usłyszenie wspierającego “ja też tak mam”.

Terminy: Spotkania odbywają się regularnie we wtorki o godz. 10.00-11.30

Koszt: 60 zł Zapisy: Zgłoszenie SMS’em 600 824 501, podając imię i nazwisko Opiekuna oraz imię i wiek dziecka.

Zajęcia prowadzą dwie edukatorki na zmianę:

Agata Górny – założycielka punktu przedszkolnego i sali zabaw Bajkowe Pięterko, a także współtwórczyni Szkoły z Wyboru. Edukatorka i pasjonatka podejścia do edukacji i wychowania w duchu podążania za dziećmi i ich potrzebami w bliskości i empatii. Miłośniczka arteterapii, w której znajduje przestrzeń na wdrażanie „Porozumienia bez przemocy” Marshala Rosenberga

Hanna Nowak (babcia Hania) – edukatorka w Szkole Montessori, pasjonatka metody Montessori, w której na co dzień odkrywa ogromne możliwości na sprawczą edukację. Wielbicielka wszelakich twórczych i kreatywnych działań.  Twórczyni w fb/KarteczkiHaneczki