Gimnastyka Słowiańska dla Kobiet

Kierowana jest do wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swoje zdrowie, sprawność, atrakcyjność i duchowość, a jej głównym założeniem jest to, że mocą kobiety jest piękno siła i energia, którą emanuje!
Gimnastykę słowiańską możemy traktować jako proste i efektywne ćwiczenia fizyczne lub możemy podejść do niej jako do praktyki wspomagającej nasz rozwój osobisty i duchowy.

Gimnastyka słowiańska to ćwiczenia, które dotarły do nas zza wschodniej granicy, z Białorusi, gdzie przetrwały przekazywane przez kobiety z pokolenia na pokolenie – jako sposób na utrzymanie ciała i ducha w dobrym zdrowiu, w pełni sił i harmonii. Jest to system 27 ćwiczeń przeznaczonych wyłącznie dla kobiet, z uwagi na to, że wpływają w określony sposób na żeński układ hormonalny. Praktykują je panie w każdym wieku i z różną kondycją fizyczną. Poznamy główne ćwiczenia słowiańskie z tak zwanego “świata górnego”, “świata średniego” I “świata dolnego” oraz przekonamy się jak dobrze i przyjemnie jest praktykować w kobiecym gronie, wzajemnie siebie poznając i wspierając. 

W każdy czwartek– zajęcia grupowe dla dorosłych
od 19:00 – 20:15
Karnet: 140 zł/m-c (35zł/ jedno wejście)

Prowadząca: Ewa Zimoń – nauczycielka jogi klasycznej i gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, edukatorka w nurcie Montessori w Szkole z Wyboru. Absolwentka Rekreacji ruchowej i turystyki na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia w Żywcu, a także kursu instruktora ze specjalnością HATHA JOGI w Częstochowie. Uczyła się gimnastyki słowiańskiej w tradycji białoruskiej. Dwunastoletnia praktyka ćwiczeń z własnym ciałem i umysłem pozwala jej prowadzić i tworzyć własne unikatowe zajęcia i warsztaty dla osób chętnych i poszukujących odkrywania siebie na nowo. Fascynacje naturoterapią i relaksacją, muzyką, filozofią, tradycją i kulturą słowiańską, pozwalają jej ciągle się rozwijać. Ewa to Kobieta z wiejsko – słowiańską duszą! Kochająca ludzi, zwierzęta, przyrodę, muzykę i życie zgodne z naturą.

Więcej informacji pod nr tel.: 608 449 985