Fotorelacja z Warsztatów przyrodniczo-matematycznych ze Szkołą z Wyboru

Zapraszamy do fotogalerii z naszego projektu obejmującego cykl warsztatów przyrodniczo-matematycznych ze Szkołą z Wyboru  – WAKACYJNY OGRÓD

Nasze marzenie w końcu się spełniało dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Zrealizowaliśmy kameralny ogródek i dobrze się bawiliśmy z pomocami Montessori. Nie dość, że była z nami edukacja związana z logicznym myśleniem, liczeniem, to zagościło także mnóstwo przyrodniczych opowieści i warsztaty ekologiczne.

Było wspaniale, już tęsknimy, a dzieciaki chcą za rok w wakacje znowu się spotkać na kopaniu ogródka, sianiu, sadzeniu i strategicznym działaniu wykorzystującym obliczenia matematyczne…Cóż, czekamy na was za rok.

Dziękujemy za te piękną atmosferę współpracy, dobrej zabawy i zaufania  🙂

Stowarzyszenie z Wyboru