Dlaczego warto?

Dlaczego warto uczyć się w innowacyjnych, alternatywnych szkołach?
Zapraszamy do zapoznania się z tekstem Magdaleny Boćko-Mysiorskiej z portalu „Dzieci są ważne”:

dziecisawazne.pl

Szkoła z Wyboru to innowacyjna oferta edukacyjna, która jest alternatywą dla rodziców zobligowanych do kształcenia dzieci w ramach standardowego, publicznego obowiązku szkolnego.

  • w klasach 1 – 8 dla uczniów będących w edukacji domowej, których rodzice podjęli decyzję o wzięciu odpowiedzialności za edukację swoich dzieci. Bazując na naszym doświadczeniu pedagogicznym tworzymy ofertę edukacji naturalnej inspirując się koncepcją szkoły Waldorfskiej, Marii Montessori oraz szkół leśnych.
  • w ramach warsztatów dla uczniów i ich opiekunów, którzy poszukują możliwości rozwoju w nurcie rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy, zrównoważonego rozwoju osobistego oraz kreatywnego rozwoju przez sztukę.

Zapraszamy!

Organizator Szkoły z Wyboru:
Stowarzyszenie z Wyboru
ul. Władysława Broniewskiego 23
44-217 Rybnik
NIP: 6423213752